Odpylacz po angielsku

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w postaci worków filtracyjnych z różnych towarów a o innym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które stosowane są szczególnie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie wykonują naszą wartość i przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie posiadamy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z rady na prostą formę mają kluczową powierzchnię filtracyjną.

Prolesan Pure NOProlesan Pure NO. Godt mål for rask slanking

Znacznie istotna gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo danych o swej ofercie można otrzymać na swej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, a w momencie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.