Znajomosc git

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy już o nim jedne wiedze oraz wyrobione zdanie. A kiedy toż obcuje z każdym nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i opuszczamy się w niewielkie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, mamy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy innego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo silny etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną kwalifikację także od czasu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia i wypuszczamy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym momencie idzie jak po maśle. Nasza świadomość jest coraz wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również piękną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w idealnej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepołączone z własnymi zdolnościami. Procesy, których nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne natomiast też zwykłe też. A kiedy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że możemy stanowić na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek są na myśli, dowiemy się, biorąc organizm w mienie również korzystając go, aż do uzyskania mistrzostwa.